Toplu SMS

SMS ile pazarlamayı daha aktif ve verimli kullanmanız için, size diğer iletişim kanalları ile entegre çalışan gelişmiş bir platform sunmaktadır. Mobil pazarlamanın temel öğesi olan SMS ile mesajların yanı sıra; kuponlar, bağlantılar ve zengin içeriklere sahip açılış sayfaları gönderebilir, kişilerinizin harekete geçmesini sağlayabilirsiniz.

Toplu SMS

Kişilerinize ortalama %98 açılma oranına ve 4 dk açılma süresine sahip bir kanal üzerinden ulaşın.

İstediğiniz kişiye ve kuruma mesajlarınızı anında ulaştırmanın en kolay, en etkili ve en ekonomik yolu Toplu SMS...

Günümüzde cep telefonlarının çok yaygın ve etkin bir şekilde kullanılmaya başlaması ve her kesim tarafından benimsenmesiyle birlikte, SMS ile bilgi ve duygu alışverişi de giderek önem kazanmıştır. Bu da reklam, duyuru ve kampanyalara yansımış ve mobil dünya pazarlama alanında önemli bir mecra haline gelmiştir. Bunun yanı sıra şirketler iç duyurularını (özellikle saha ve satış ekiplerine) yaparken de yine Toplu SMS ile iletişimi tercih etmeye başlamıştır.

Bu gelişmelerin sonucunda da daha önce hayatımızda olmayan; Internetten SMS, Internetten cep telefonuna SMS, Kurumsal SMS, Toplu mesajlaşma gibi, Toplu SMS ile ilgili pek çok kelime hayatımıza süratle girmeye başlamıştır.

Birçok büyük ve orta ölçekli firma, teknolojinin kazandırdığı bu yeni imkana hemen adapte olmuştur ve artık müşterilerine kampanya, kutlama veya duyuru gibi birçok iletmek istediği mesajı Toplu SMS ile iletmeyi tercih etmektedir.

İstediğiniz tüm özellikler!

Üyeliğinizi oluşturun, abonelik belgelerini tarafımıza ulaştırarak hemen kullanmaya başlayın.

Tek Numaraya Hızlı SMS

Bir adet numaraya hızlı toplu sms gönderimi yapabilir mesajınızın gönderim öncesinde kaç SMS tutarında olacağını görebilirsiniz.

Numara Listesine Hızlı SMS

Birden çok numaraya hızlı toplu sms gönderimi yapabilir numaraları bir metin veya Excel dosyasından kopyala/yapıştır ile gönderebilirsiniz.

Şablonlu Sms Gönderimi

Sistem Üzerinden Ad ve Soyad gibi daha bir çok değişkeni aktif ederek programlı gönderim

Excelden Toplu Sms

Numara ve mesajları depoladığınız excel dosyanızı sisteme atıop direkt gönderim yapabilirsiniz.

Güçlü Yazılımsal Api Desteği

Sektörünün en detaylı ve gelişmiş API servisi ile SOAP, XML POST, HTTP GET, SMPP gönderim seçeneklerine sahip olursunuz.

Detaylı SMS Raporlama

Operatörler arası detaylı gönderim raporlarını iletildi, bekleyen, hatalı numara, telefon kapalı, operatör hatası vb. gibi görüntüleyebilirsiniz.

SMS Paketleri

İncele

Kampanyalar

İncele

Avantajlar

Internet üzerinden firmanızın şubelerine, müşterilerine, bayilerinize ya da arkadaş ve akrabalarınıza SMS gönderebilirsiniz. Binlerce kişiye mesajınızı anında ulaştırmanın en kolay ve en ekonomik yolu Toplu SMS yollamaktır.

Uygun ve İndirimli Fiyat

Kaliteli ve kesintisiz hizmet vermek için tüm operatörlerle 8 farklı noktadan E1 bağlantıları yedekli olarak sağlanmıştır.

Hızlı ve Kolay Yönetim

Grup işlemlerinizi ve kişi listenizi kolay kullanım arayüzü ile silme, düzeltme, excele çıkartma vb. işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme Kanalları

Havale / eft / kredi kartı otomatik ödeme talimatları ile kolay ödeme imkanı

İletişim Bakanlığı Onaylı

Firmamız Bilgi Teknolojileri Kurumu tarafından STH lisansına sahiptir.

SMS Özellikleri

İncele

Bu Kampanyalar İlginizi Çekebilir

% İndirim Hoş Geldin Kampanyası
Hoş Geldin Kampanyası
Kazancınız 403 ₺ İncele

Sanal Santral Yönetim Paneli ile faturalarınızı görüşme kayıtlarınızı, ses kayıtlarınızı ve dahililerinizi tek panelden yönetin!