Sanal Santral Telekomünikasyon Tic. A.Ş.

Sanal Santral Telekomünikasyon Tic. A.Ş.

2011 yılında kurulmuş ve Bilgi Teknolojileri Kurumu tarafından yetkilendirilmiş Sabit Telefon Hizmetleri lisansına sahip bir telekom operatörüdür.

Türkiye geneline yayılmış hizmet ağıyla binlerce firmanın iletişim ihtiyaçlarını ekonomik, profesyonel ve güvenli bir şekilde sağlamaktadır.

MİSYONUMUZ

Telekomünikasyon hizmetlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına,düşük maliyetlerle optimum çözümleri sunabilmek ve sürdürülebilir katma değer sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

“Yüksek Teknoloji Telekomünikasyon Hizmetlerinden Faydalanmayan Kalmasın” ilkesini prensip edinerek; ülkemizde bulut teknolojisinin öncüsü olmak.

Ne Yaparız ?

Türkiye’nin ilk Sanal Santral’ ini yapan şirketimiz, bir çok yeniliğe de öncülük etmeye devam ediyor. Sanal Santral Telekomünikasyon Tic. A.Ş. sektörde yeni bir anlayışı başlatmıştır.

Yüksek teknoloji ürünü ve hizmetlerini bulut teknoloji ile birleştirip çok ekonomik imkanlarla müşterilerine sunmaktadır.

Başarısını ve gücünü bünyesinde barındırdığı birbirinden kıymetli Elektrik/Elektronik, Endüstri, Bilgisayar ve Yazılım Mühendis kadrosuna borçludur.

Sektörümüzde on yılı aşkın süre çalışmış uzman personeli 7/24 hizmet anlayışıyla müşterilerine üst düzey hizmet sunmaktadır.

Kendi yazılım ekibine sahip olan şirketimiz yaptığı entegrasyonlar ve sağladığı API servisleriyle müşterilerine optimal çözümler sağlamaktadır.

Sanal Santral Telekomünikasyon Tic. A.Ş.

Sanal Santral Yönetim Paneli ile faturalarınızı görüşme kayıtlarınızı, ses kayıtlarınızı ve dahililerinizi tek panelden yönetin!