Teknoloji Üssü Zenium İstanbul One’a Taşınıyoruz!

Sanal Santral Merak Edilenler
Sanal Santral hakkında merak ettikleriniz !
Ekim 27, 2016

Teknoloji Üssü Zenium İstanbul One’a Taşınıyoruz!

Data-Center-Istanbul-One-3-Blocks

          
Telekomünikasyon sektöründe öncüyüz – Müşterilerimize dünya standartlarında yenilikçi çözümler sağlamak üzere, yetenek ve uzmanlığımızı sizlere sunuyoruz.Sanal Santral ekibi olarak, iletişim çözümleri konusunda en iyiyi sunuyoruz. Sektörde rakipsiz bir bilgi ve deneyime sahibiz. Son 6 yıl içerisinde 1100’ü aşan şirketin dijital iletişim dönüşümünü gerçekleştirdik.

Ancak bizi rakiplerimizden ayıran yalnızca deneyimimiz değil; aynı zamanda yaklaşımımız. Teknolojik ve esnek yapımızla, size özel inşa edilerek bütünüyle özelleştirilmiş bir iletişim çözümü sunuyoruz.

Türkiye’deki son teknoloji ürünü Dijital İletişim Sistemimiz, ülkemizde bir ilk olarak bulut tabanlı tümleşik iletişimi SaaS hizmeti olarak sunuyor. Son derece güvenli, dayanıklı ve amaca uygun geliştirilen ve kurulan mimari içerisinde ölçeklenebilir ve kişiselleştirilebilir çözümler sunuyoruz. Çözümü kurumsal ihtiyaçlarınıza göre özelleştirerek, teknik özelliklerden ödün vermeden bulut SaaS çözümünün sunduğu tüm avantajların keyfini sürebilirsiniz.

Bu kapsamda sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına Tier3+ donanımlı Zenium Veri Merkezine bu hafta sonu itibariyle taşınmış olacağımızı bildirmek isteriz.

Zenium İstanbul One tesisi kendine yetebilen amaca özel tasarlanmış toplam 12.000 metrekare yüksek özellikli teknik alana ve çeşitli kaynaklardan sunulabilen rakipsiz 30MVA güç kaynağına sahip üç binadan oluşuyor. Hassas ve töleransı olmayan sektörlere hizmet verecek olan tesis, Türkiye’de en üst seviye deprem yönetmeliğine uygun inşa edilen ilk veri merkezi olarak dikkat çekiyor. Böylece tesis olası bir deprem durumunda anında kullanıma ve operasyonların devamına olanak sağlayacak kapasitededir.

Zenium ile olan iş ortaklığımız Türkiye’deki veri merkezi sektöründe pozitif bir değişime yol açacak önemli adımlardan biri olarak görüyoruz ve bu değişime öncülük etmekten mutluluk duyuyoruz.

Zenium hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

https://zeniumdatacenters.com/tr/veri-merkezi-konumlari/istanbul-one/

Geçiş teknik ekibimizin koordineli çalışması sonucu gerçekleşecek siz müşterilerimizin minimum kesinti ile taşınmanız sağlanacaktır.

Geçiş tarih ve saatleri aşağıdadır :

06/05/2017 – 00.00 – 07.00 Arası

Cumartesi Gece

Kesinti sırasında belirtilen saatlerde sadece Sanal Santral hizmeti alan müşterilerimiz etkilenecektir. Kesinti esnasında bize daha önce iletmiş olduğunuz yedek hatlara çağrılar yönlenmeye devam edecektir.

Hizmet kalitemizi ve sizlerin iş sürekliliğini ve performansını artıracak önemli adımlar atmaya devam edeceğiz.

İyi çalışmalar dileriz,

Sanal Santral Telekomünikasyon A.Ş.

Comments are closed.