Sosyal Sorumluluk


Dünyaya ve ülkemize olan sorumluluğumuzu kurulduğumuz günden beri kar amacı gütmeyen kuruluşlara verdiğimiz desteklerle yerine getirmeye çaba sarfediyoruz.

Sanal Santral A.Ş. olarak sorumluluklarımızı sadece ticari değil, Türkiye'mize sosyal fayda sağlayacağını düşünüp, planlayarak belirliyoruz. Bu Dünya ve Ülkemiz bizim için en önemli sorumluluğumuz ve sahip çıkmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Ürettiğimiz teknoloji ve bilgi ile hem karbon ayak izimizi küçültüyor hem de iletişimi kolay ve ulaşılabilir hale getirmeyi hedefliyoruz.

Sağladığımız sosyal faydalarla bu dünya da bırakmak istediğimiz ayak izimiz, yaptığımız güzel işler.

Sosyal Sorumluluk DesteklerimizSTK Destekleri

Sanal Santral A.Ş. olarak Sivil Toplum Kuruluşlarının ülkemiz için önemine inanıyor ve onların bu yolda ihtiyaçları olan desteğimizi eksik etmeyeceğiz.

Detay...
Bilişim'e Destek

Bilişim ve Teknoloji şirketlerine, ülkemize kattıkları değerlere bizde destek sağlayabilmek için, Sanal Santral A.Ş. olarak iletişim maliyetlerini azaltarak tüm desteğimizi sağlamaktayız.

Detay...
Turizm'e Destek

Turizm ve Tatil firmalarına yaşadıkları krizlerle başedebilmeleri için bizde gücümüzün yettiği kadar desteklerimizi sağlamak istiyoruz.

Detay...
Girişimci Destekleri

Yeni teknolojiler ve farklık yenilikler üretebilmek için varolmaya çalışan girişimcilere bizde destek olmaya çalışıyoruz.

Detay...