Entegrasyonlarımız

AKINSOFT, ticari uygulamalar konusunda uzun yılların tecrübesi firma ile cari kart üstünden çağrı başlatma entegrasyonu yapıldı.
Hayadasoft, Türkiye’nin öncü hukuk yazılımlarından firma ile çağrı görüşmeleri listeleme, indirme ve dinleme konularında entegrasyonlar tamamlandı.
Webticari, web tabanlı ticari yazılımlar konusunda tecrübeli firma ile Tüp/Su bayilerine özel IVR üstünden sipariş entegrasyonu tamamlandı.
Micros, POS çözümlerinde lider yazılımın gelen çağrıların POS üzerinde gösterim entegrasyonu tamamlandı.
SalesForce, öncü CRM yazılımı ile çağrı geçmişi listeleme konusunda entegrasyon sağlandı.
bilginet, E-Ticaret çözümleriyle çağrı geçmişi listeleme entegrasyonu yapıldı.
Sanal Santral ve Bitrix24 CRM entegrasyonu ile tüm çağrılar Bitrix24 Connector ile CRM'e ulaştırılıp, raporlanabilmektedir.
Sanal Santral ve ZOHO CRM entegrasyonu ile tüm çağrılar Zoho CRM Phonebridge ile CRM'e ulaştırılıp, raporlanabilmektedir.
fAprikA, E-Ticaret çözümleriyle gelen çağrıyı gösterme, çağrı başlatma ve çağrı geçmişi listeleme entegrasyonu yapıldı.
KivaCRM entegrasyonu ile CRM içerisinden; çağrı başlatma, gelen çağrıyı otomatik tanıma, CDR kayıtlarına doğrudan erişim sağlanmıştır.
MyBasicCRM entegrasyonu ile tüm gelen ve giden çağrı detayları MyBasicCRM içinden takip edilebilmektedir; Çağrı başlatma, gelen çağrıyı otomatik tanıma, CDR kayıtlarına doğrudan erişim sağlanmıştır. Ayrıca müşteriyle yapılan tüm görüşmelerin ses kayıtlarına da müşteri kartından ulaşılmaktadır.
Teamgram İş, Müşteri ve Satış Takibi: Chrome' un Sanal Santral Teagram eklentisi ile dahiliye düşen aramanın Teamgram Crm üzerinden kişi bilgilerine otomatik ulaşarak daha iyi, hızlı iletişimin sağlanması ve tekrar dönüş yapılabilmesini sağlar. Ayrıca Teamgram Crm kişi kartındaki telefon bilgilerine tıklayarak otomatik olarak çağrı başlatabilirsiniz.
Siz de bizimle iletişime geçerek yazılımlarınıza Sanal Santral işlevselliği katabilirsiniz.Geliştirici ağına şimdi katılmak için tıklayın.